Skuteczna kancelaria prawna w Kielcach

...

w świętokrzyskim

...

w Polsce

Image

Klient indywidualny

Oferujemy profesjonalną obsługę i doradztwo prawne dla osób fizycznych.

Nasza praktyka obejmuje obszary prawa cywilnego, karnego, podatkowego, karnego – skarbowego, a także w zakresie prawa umów, odpowiedzialności cywilnej, spraw rodzinnych i postępowań spadkowych.

Przygotowujemy opinie prawne, opiniujemy i analizujemy umowy, dokumenty i stany prawne.

Oferujemy pomoc w dochodzeniu oraz uzyskiwaniu odszkodowań i zadośćuczynień po wypadku.

Pomagamy, aby krok po kroku przeprowadzić Cię przez proces upadłości konsumenckiej. Pomagamy w sytuacjach bez wyjścia!

Doradzamy proponując najlepsze rozwiązania prawne. Jeśli nie wiesz jak poradzić sobie z aktualnymi problemami, napisz do nas lub zadzwoń!

Specjalizujemy się w doradztwie prawnym w zakresie zarządzania majątkiem prywatnym i rodzinnym. Doradzamy, analizujemy i przygotowujemy plany optymalizacji prawno-podatkowych w zakresie posiadanego majątku. Analizujemy ryzyka prawne oraz zajmujemy się obsługą prawną i zabezpieczeniem transakcji. Przygotowujemy plany dziedziczenia, zapisy spadkowe i testamenty.

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami telefonicznie, poprzez email lub zamieszczony formularz w zakładce „Kontakt” lub „Porady przez Internet”. Jeśli chcesz możesz dołączyć pliki z dokumentami Twojej sprawy. Przeanalizujemy Twój przypadek i oddzwonimy!

Nie wahaj się i skorzystaj z możliwości bezpośredniego spotkania z prawnikiem w siedzibie naszej Kancelarii w centrum Kielc!

12 lat na rynku

© 2024 PIRANIA Reklamy. Wszystkie prawa zastrzeżone.