Skuteczna kancelaria prawna w Kielcach

...

w świętokrzyskim

...

w Polsce

Image

O nas

Kancelaria Prawna Trzebiński & Partnerzy to doskonale zorganizowany zespół kompetentnych i pełnych pasji prawników, których przygotowanie, doświadczenie, osobowość, standardy etyczne i wiedza, gwarantują indywidualne podejście, osobiste zaangażowanie i skuteczność w działaniu. Kancelaria Prawna Trzebiński & Partnerzy jest członkiem Staropolskiej Izby Przemysłowo – Handlowej w Kielcach.

Zespół, którego liderem jest Dariusz Trzebiński, współtworzy kilkunastu prawników, o różnych specjalizacjach, dobranych według klucza kompetencji, dzięki czemu dysponujemy ekspertami z wielu, także bardzo wąskich, dziedzin prawa. Dariusz Trzebiński to znany i skuteczny prawnik, posiadający bogatą wiedzę i doświadczenie. Jego Kancelaria reprezentuje w licznych postępowaniach zarówno podmioty krajowe i zagraniczne. Kancelaria Prawna Trzebiński & Partnerzy odnosiła sukcesy także w głośnych i spektakularnych sprawach, które były szeroko komentowane i relacjonowane w lokalnych mediach.

Kancelaria Prawna Trzebiński & Partnerzy to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. W codziennej pracy wspierają nas aplikanci, asystenci oraz personel kancelarii. Skład osobowy Kancelarii daje nam możliwość zapewnienia kompleksowej obsługi prawnej we wszystkich dziedzinach prawa, zarówno dużym Klientom korporacyjnym, jak też Klientom indywidualnym.

Kancelaria Prawna Trzebiński & Partnerzy pozostaje w stałym kontakcie z tłumaczami przysięgłymi, notariuszami, komornikami sądowymi oraz biegłymi, na których szybką i rzeczową pomoc mogą zawsze liczyć nasi Klienci.

12 lat na rynku

© 2024 PIRANIA Reklamy. Wszystkie prawa zastrzeżone.